Žaidimas „Siek darnaus tikslo!”

Žaidimas „Siek darnaus tikslo!”

„Roquette Amilina“ džiaugiasi galėdama prisidėti prie šio žaidimo lokalizavimo į lietuvių kalbą, siekdama, kad kuo daugiau Lietuvos moksleivių galėtų žaismingai susipažinti su darnaus vystymosi tikslais, kurie turi įtakos kiekvieno mūsų gyvenimui.

„Mūsų tikslas – padėti žmonėms suprasti jų, kaip individų, komandos narių ir, svarbiausia, atsakingų pasaulio piliečių, vaidmenį sprendžiant planetos ateitį. Siekdamos sukurti geresnę aplinką kiekvienam ir planetai, Jungtinių Tautų valstybės narės sutiko padaryti viską, kas įmanoma, kad iki 2030 m. pasiektume 17 darnaus vystymosi tikslų (DVT).

Reikia, kad jaunesnės kartos būtų pagrindinės šviesesnės ateities kūrimo dalyvės. Todėl sukūrėme žaidimą „Siek darnaus tikslo!“ 8–10 metų amžiaus vaikams. Žaidimas įdomiai ir įtraukiai informuoja vaikus, kad jie būtų motyvuojami aktyviai siekti DVT.

 

 

Labai svarbus jūsų vaidmuo! Gaudami pagalba iš jūsų, jūsų šeimos, draugų ir bendruomenės, galėsime pasiekti iškeltus tikslus. Atminkite: net maži žingsneliai turi didžiulį poveikį, jei visame pasaulyje dalyvauja milijonai žmonių! Tikimės, kad žaidimas jums patiks! Dėkojame, kad pasaulį darote geresne vieta gyventi!”

Kviečiame ji atsisiųsti ir vadovautis toliau pateikiamomis instrukcijomis bei taisyklėmis.