RoboTyrėjams

LABAS – sako RoboLabas RoboTyrėjui!

Mėgsti konstruoti, programuoti, smalsiai tyrinėti bei koduoti net ir slapčiausius dalykus? Tada tu – tikrai RoboTyrėjas (6–8 metų), kuris pas mus išmoks visų šių paslapčių!

 

KVIEČIAME Į ŠIUOS BŪRELIUS:

Programos „ROBIO ATRADIMAI” (1 METAI) veiklomis siekiama ugdyti bendravimo ir bendradarbiavimo, kritinio mąstymo, kūrybiškumo, komandinio darbo įgūdžius. Užsiėmimų metu dirbsime su Mind Designer, Lego WeDo 2.0, MicroBit robotais, išmoksime valdyti robotus, susipažinsime su jų veikimo principais, atliksime įvairias misijas (užduotis) Kuriant komandinius bei individualius STEAM projektus, integruojama finansinio raštingumo programa „Mano bendruomenė“; mokoma programavimo pagrindų blokinio programavimo aplinkoje. Analizuodami ir tobulindami sukurtus projektus mokysimės priimti klaidas kaip tobulėjimą, vedantį į geresnius sprendimus ir rezultatus.

 

„KODŽIO LABORATORIJA” (2 METAI) tai tęstinė ,,RoboTyrėjo: Robio atradimai (1 metai)” programa. Užsiėmimų metu dirbsime su LEGO WeDo 2.0 robotikos konstruktoriais, Ozobot Bit robotais, mikrovaldikliais micro:Bit, naudosimės 3D pieštukais, 3D modeliavimo platforma. Užsiėmimuose išmoksime konstruoti bei valdyti sukurtus mechanizmus, mokysimės atpažinti ir įvardinti technines konstruktoriaus dalis, susipažinsime su jų veikimo principais, atliksime įvairias misijas. Kuriant komandinius bei individualius projektus mokysimės programavimo pagrindų blokinio programavimo aplinkoje. Analizuodami ir tobulindami sukurtus projektus, mokysimės priimti klaidas kaip tobulėjimą, vedantį į geresnius sprendimus ir rezultatus. Teorinės ir praktinės žinios, įgūdžiai padės analizuoti, orientuotis sprendžiant realaus gyvenimo uždavinius kuriant bei tobulinant STEAM projektus.

 

„VARŽYBŲ ASAS” programa skirta varžyboms besiruošiantiems ir jose norintiems dalyvauti mokiniams. Programos metu mokiniai įtvirtins jau turimas žinias, ruoš projektus ir pristatymus varžyboms, konstruos ir pritaikys robotus FLL, Sumo, Labirinto, Futbolo, Linijos sekimo rungtims. Mokiniai ruošis ir dalyvaus miesto, regioninėse, nacionalinėse bei užsienio šalyse rengiamose varžybose, gebės kūrybiškai pristatyti savo veiklą bei savarankiškai konstruoti, programuoti ir pilnai paruošti varžyboms savo kurtus robotus. 5–10 m. dirbs su Lego Duplo Discovery, Wedo 2.0 ir Explore rinkiniais bei labirinto, futbolo, linijos sekimo misijų laukais.

 

 

  • Robio atradimai (1 metai) (Klaudija) pirmadieniais 13.00 val. – 15.00 val.
  • Robio atradimai (1 metai) (Laura) antradieniais 15.00 val. – 17.00 val.
  • Robio atradimai (1 metai) (Auksė) penktadieniais 15.00 val. – 17.00 val.
  • Kodžio laboratorija (2 metai) (Laura) trečiadieniais 15.00 val. – 17.00 val.
  • Kodžio laboratorija (2 metai) (Klaudija) ketvirtadieniais 13.00 val. – 15.00 val.
  • Varžybų asas (Klaudija) trečiadieniais 17.00 val. – 19.00 val.

BENDRA INFORMACIJA:

Būrelis 6–8 metų (pradinių klasių mokiniai) vaikams
Užsiėmimo trukmė – 2 ak. val.
Kaina mėnesiui – 5 € (nemokamai su NVŠ krepšeliu)