RoboEdukacijos

LABAS – sako RoboLabas RoboEdukacijos!

PRC ,,RoboLabas“ edukacinės pažintinės programos

 

 

4-10 metų vaikams ,,RoboProto mankšta“

PRC ,,RoboLabas“ kviečia įvairaus amžiaus kūrybingus nutrūktgalvius į savo erdves! Edukacinė pažintinė programa ,,RoboProto mankšta“  skirta 4 – 10 m. vaikų grupėms. Programos metu susipažinsime su PRC ,,RoboLabas“ erdve ir FabLab‘o (Atvirųjų dirbtuvių) išmaniaja įranga. Užsiėmimas skirtas skatinti vaikus mąstyti kūrybiškai: pasitelkę MindDesiger robotus programuosime ir kursime piešinius! Mažieji kūrėjai mokysis dalintis savo mintimis, aktyviai ir kūrybingai įgyvendinti savo idėjas su STEAM Park LEGO konstruktoriais, kursime svajonių žaidimų aikštelę. Užsiėmimas reikalauja įvairių žinių, ugdo darbo komandoje įgūdžius. Tai ne tik turiningas laiko praleidimas, bet ir puiki proto mankšta! Programą užbaigsime smagia fotosesija.

 

11-14 metų vaikams mokiniams ,,Robotų mechanika“

 

Ar kada susimąstėte kaip gatvėmis rieda Tesla automobilis? O galbūt kokiu principu veikia jūsų drabužius siuvanti siuvimo mašina? Jei domina kokie pagrindiniai mechanikos principai priverčia „suktis pasaulį“, kviečiame 11-14 metų vaikus į edukacinę pažintinę programą ,,Robotų mechanika”. Jos metu susipažinsite su mechanikos veikimo principais, be kurių šiuolaikiniame pasaulyje sunkiai apsieisime tiek buityje, tiek sparčiai tobulėjančioje pramonėje. Programos metu naudodami LEGO Education Simple & Powered mechanikos rinkinius vaikai pasigamins elektra varomus automobilius su paleidimo bei pavaros mechanizmais, išbandys motorizuotą statinį robotų lenktynėse.

 

 

 

14+ amžiaus vaikams ir suaugusiems „LED‘inės šviesos valdovas“

Edukacinės pažintinės programos „LED‘inės šviesos valdovas“ metu sujungsime valdikliu valdomą LED šviesų grandinę. Susipažinsime su Arduino mikrovaldiklių programavimu, išmoksime uždegti, užgesinti, bei nustatyti norimą šviesą bet kurio LED elemento juostelėje. Atlikę šias užduotis programos dalyviai išmoks valdyti NeoPix LED juostas, pasirinkti reikiamą spalvą, šviesumą ir mirksėjimą. Savarankiškai vėliau galės susikurti valdomą kambario, ar kitos erdvės apšvietimą, šviečiančias dekoracijas ar kitus šviečiančius ar mirksinčius suvenyrus. Užsiėmimo metu naudojami Arduino mikrovaldikliai, BreadBoard maketavimo plokštės, NeoPix LED juostos, radio detalės, kompiuteriai.

 

 

Programų trukmė: 90 min. Edukacinės pažintinės programos vykdomos tik iš anksto rezervavus programos laiką telefonu 8 61852244 arba el. paštu: info@robo-labas.lt ne vėliau kaip prieš 5 darbo dienas. Už Edukacinės pažintinės programos paslaugas atsiskaitoma bankiniu pavedimu pagal sąskaitą faktūrą, kurią rezervavus programos laiką sekretorius-administartorius užsakovui išsiųs el. paštu.