RoboEdukacijos

LABAS – sako RoboLabas RoboEdukacijos!

 

Programų trukmė: iki 90 min. Edukacinės pažintinės programos vykdomos tik iš anksto rezervavus programos laiką telefonu 8 61852244 arba el. paštu: info@robo-labas.lt ne vėliau kaip prieš 5 darbo dienas. Už Edukacinės pažintinės programos paslaugas atsiskaitoma bankiniu pavedimu pagal sąskaitą faktūrą, kurią rezervavus programos laiką sekretorius-administartorius užsakovui išsiųs el. paštu.

PRC „RoboLabas“ edukacinės pažintinės programos

5-10 metų vaikams „Jaunieji išradėjai“
PRC ,,RoboLabas“ kviečia įvairaus amžiaus jaunuosius išradėjus pasinerti į mokslo pasaulį. Naudodami programinę įrangą WeDo 2.0 vaikai susipažins su blokinio programavimo pagrindais, mokysis rašyti pirmuosius kodus, kurs ir įgyvendins projektus, atgaivins išmaniuosius LEGO robotus. Užsiėmimų metu ugdysis matematikos ir skaičiavimo įgūdžius, projektavimo, problemų ir galimų sprendimo būdų gebėjimus, komandinio darbo ir pristatymo įgūdžius. Ši edukacija skirta smalsiems ir kūrybingiems vaikams, kurie nori patirti atradimo džiaugsmą  pasinerdami į neaprėpiamą, netikėtumų kupiną mokslo ir žinių pasaulį. Programą užbaigsime smagia fotosesija.

 

Galimi edukacijos laikai:

  • penktadienis, 9.00 – 10.30 val.
  • penktadienis, 11.00 – 12.30 val.

6-7 metų vaikams (priešmokyklinio amžiaus vaikams) „Žemė – mūsų planeta“

Šiuolaikiniai vaikai – aktyvūs, kūrybingi ir smalsūs. Jie suvokia ir pažįsta pasaulį stebėdami, klausdami, liesdami ir tyrinėdami juos supančius objektus, tai yra mokosi ekperimentuodami.

Dažniausiai tokie eksperimentai į namus, darželių grupes atneša geras emocijas, juoką, pažinimo džiaugsmą ir… netvarką. Tačiau čia, robotikos centre „RoboLabas“, netvarka yra laukiama! Tai yra būdas pažinti pasaulį!
Edukacinė programa „Žemė – mūsų planeta“ skirta 6 – 7 m. amžiaus tyrinėtojams. Jos metu vaikai susipažins su Žemės sandara ir kosmoso platybėmis, sužinos kaip ir kodėl susidaro ugnikalniai ir visa tai išmoks savo rankomis kurdami unikalius projektus – išsiveržiančius vulkanus!
Šio užsiėmimo metu vaikai lavins savo smalsumą, vaizduotę, kūrybiškumą, smulkiąją motoriką, plės žinias STEAM mokslų srityje. Garantuojame, kad ši veikla nepaliks abejingų!

 

Galimi edukacijos laikai:
  • JAU NETRUKUS!

6-7 m. vaikams „Šokantys paukščiai“
Ikimokyklinio amžiaus vaikai ir pradinukai susipažins su įvairiausiais paukščiais, domėsis jų gyvenimo sąlygomis, kūno sandara, mitybos įpročiais. Pasitelkdami robotikos priemones, kurs savo sugalvotą paukštį, programuos, siūlys savo idėjas, kaip ir kokiam tikslui galėtų būti panaudoti robotai paukščiai realiame gyvenime.

 

Galimi edukacijos laikai:

· penktadienis, 9.00 – 10.30 val.

· penktadienis, 11.00 – 12.30 val

9-12 m. vaikams „Dingęs pasaulis“
Vaikai susipažins su istorinėmis būtybėmis, kartu su mokytoju aptars jų egzistavimo galimybes šiuolaikiniame pasaulyje. Naudodami robotikos priemones – „WeDo 2.0“, „LEGO“, „LaQ“ – konstruos pasirinktą gyvūną ir išbandys, kaip jis veikia. Diskutuos, ar galima atgaivinti dinozaurus?

 

Galimi edukacijos laikai:

· penktadienis, 9.00 – 10.30 val.

· penktadienis, 11.00 – 12.30 val

11-14 metų vaikams mokiniams „Robotų mechanika“
Ar kada susimąstėte kaip gatvėmis rieda Tesla automobilis? O galbūt kokiu principu veikia jūsų drabužius siuvanti siuvimo mašina? Jei domina kokie pagrindiniai mechanikos principai priverčia „suktis pasaulį“, kviečiame 11-14 metų vaikus į edukacinę pažintinę programą „Robotų mechanika”. Jos metu susipažinsite su mechanikos veikimo principais, be kurių šiuolaikiniame pasaulyje sunkiai apsieisime tiek buityje, tiek sparčiai tobulėjančioje pramonėje. Programos metu naudodami LEGO Education Simple & Powered mechanikos rinkinius vaikai pasigamins elektra varomus automobilius su paleidimo bei pavaros mechanizmais, išbandys motorizuotą statinį robotų lenktynėse.

 

Galimi edukacijos laikai:

  • penktadienis, 9.30 – 11.00 val.