RoboEdukacijos

LABAS – sako RoboLabas RoboEdukacijos!

PRC ,,RoboLabas“ edukacinės pažintinės programos

 

 

5-10 metų vaikams ,,Jaunieji išradėjai“

PRC ,,RoboLabas“ kviečia įvairaus amžiaus jaunuosius išradėjus pasinerti į mokslo pasaulį. Naudodami programinę įrangą WeDo 2.0 vaikai susipažins su blokinio programavimo pagrindais, mokysis rašyti pirmuosius kodus, kurs ir įgyvendins projektus, atgaivins išmaniuosius LEGO robotus. Užsiėmimų metu ugdysis matematikos ir skaičiavimo įgūdžius, projektavimo, problemų ir galimų sprendimo būdų gebėjimus, komandinio darbo ir pristatymo įgūdžius. Ši edukacija skirta smalsiems ir kūrybingiems vaikams, kurie nori patirti atradimo džiaugsmą  pasinerdami į neaprėpiamą, netikėtumų kupiną mokslo ir žinių pasaulį. Programą užbaigsime smagia fotosesija.

 

Galimi edukacijos laikai:

  • penktadienis, 12.00 – 13.30 val.

 

11-14 metų vaikams mokiniams ,,Robotų mechanika“

 

Ar kada susimąstėte kaip gatvėmis rieda Tesla automobilis? O galbūt kokiu principu veikia jūsų drabužius siuvanti siuvimo mašina? Jei domina kokie pagrindiniai mechanikos principai priverčia „suktis pasaulį“, kviečiame 11-14 metų vaikus į edukacinę pažintinę programą ,,Robotų mechanika”. Jos metu susipažinsite su mechanikos veikimo principais, be kurių šiuolaikiniame pasaulyje sunkiai apsieisime tiek buityje, tiek sparčiai tobulėjančioje pramonėje. Programos metu naudodami LEGO Education Simple & Powered mechanikos rinkinius vaikai pasigamins elektra varomus automobilius su paleidimo bei pavaros mechanizmais, išbandys motorizuotą statinį robotų lenktynėse.

 

Galimi edukacijos laikai:

  • penktadienis, 10.30 – 12.00 val.

 

 

 

 

 

Programų trukmė: iki 90 min. Edukacinės pažintinės programos vykdomos tik iš anksto rezervavus programos laiką telefonu 8 61852244 arba el. paštu: info@robo-labas.lt ne vėliau kaip prieš 5 darbo dienas. Už Edukacinės pažintinės programos paslaugas atsiskaitoma bankiniu pavedimu pagal sąskaitą faktūrą, kurią rezervavus programos laiką sekretorius-administartorius užsakovui išsiųs el. paštu.