RoboNaujokams

LABAS – sako RoboLabas RoboNaujokui!

Sveiki, mažųjų panevėžiečių tėveliai!

 

Priešmokyklinio amžiaus vaikus kviečiame į PRC „RoboLabas” būrelius susipažinti su žaismingais robotais, žaisti ir programuoti, keliauti ir pažinti spalvas, raides, gyvūnus. Visa krūva smagių dalykų!

 

KVIEČIAME Į ŠĮ BŪRELĮ:

Robio ABC
„ROBIO ABC” programa skirta jaunojo išradėjo, gebančio kūrybiškai ir kritiškai mąstyti, diskutuoti, mokančio prisitaikyti prie nuolat kintančios aplinkos ugdymui. Programos veiklomis siekiama skatinti vaikus pažinti robotikos, matematikos, informatikos, gamtos mokslų pradmenis, kūrybiškai mąstyti, analizuoti situacijas ir taikyti kritinio mąstymo bei problemų sprendimo įgūdžius, būti ne tik atsakingais išmaniųjų technologijų vartotojais, bet ir jų kūrėjais, dalintis idėjomis, aktyviai ir kūrybingai veikti. Užsiėmimų metu STEAM projektų įgyvendinimui naudojami Lego Duplo STEAM rinkiniai, Lego ankstyvasis paprastųjų mašinų rinkinys bei antrinės žaliavos; pirmiesiems programavimo žingsniams – Lego kodavimo traukiniai, robotukai Mind Designer, blokinio programavimo platforma Code.org; susipažįstama su pirmaisiais Lego WeDo 2.0 projektais. Programos tikslas – per žaidybinę aplinką sužadinti vaikų kūrybiškumą, iniciatyvumą, mokslinį smalsumą, supažindinti juos su robotikos pradmenimis, ugdyti komandinio darbo įgūdžius sprendžiant kasdienio gyvenimo ir juos supančios aplinkos iššūkius.

Dėl registracijos į užsiėmimą susisiekite telefonu +37061852244 arba kviečiame atvykti į PRC „RoboLabas“ įsikūrusi Kniaudiškių g., 40, Panevėžys.