PRC „RoboLabas” vasaros stovykla

PRC „RoboLabas” vasaros stovykla

ATNAUJINTA! Dar viena papildoma PRC „RoboLabas” stovyklos pamaina rugpjūčio 24 – 28 dienomis! Registruokitės užpildę formą bei atvykite pasirašyti stovyklos sutarties iki liepos 24 dienos.

Registracija: https://bit.ly/2DWbB0C

Sutarties kopija: https://robo-labas.lt/wp-content/uploads/2019/10/PRC-RoboLabas-stovyklos-sutartis-2020.pdf

 

PRC „RoboLabas” vasaros dienos stovykla skirta 7 – 14 metų vaikams supažindinti su technologijomis, programavimu ir projektavimusužadinti vaikų kūrybiškumą, iniciatyvumą, mokslinį smalsumą. Penkių dienų stovykloje bus galima ne tik išbandyti technologinius procesus, bet ir apsilankyti Panevėžyje veikiančiose gamyklose, dirbtuvėse (numatytos ekskursijos gali neįvykti dėl karantino apribojimų).

Stovyklos veiklose per žaidimus sužadinsime vaikų kūrybiškumą, iniciatyvumą, mokslinį smalsumą, supažindinsime juos su robotika (mechanika bei programavimu), ugdysime komandinio darbo įgūdžius sprendžiant kasdienio gyvenimo ir juos supančios aplinkos iššūkius. Kursime įvairius sprendimus konstruktoriais, mokysimės kūrybinės technikos paslapčių, pažinsime elektronikos ir programavimo pasaulį. Jei visa tai tave labai domina, kviečiame registruotis jau dabar!

 

PRC „RoboLabas” vasaros stovykla nemokama.