Paminėkime Pasaulinę aplinkos apsaugos dieną kartu!

Paminėkime Pasaulinę aplinkos apsaugos dieną kartu!

Darželiams:

Kviečiame visų lopšelių-darželių vaikučius ir auklėtojas prisijungti prie reikšmingos mums visiems iniciatyvos – Pasaulinės aplinkos apsaugos dienos minėjimo!

Panaudodami darželyje turimas priemones: kaladėles, konstruktorius, o galbūt ir jau primirštas priemones, kurias galite prikelti naujam gyvenimui, sukurkite peizažą, vaizduojantį mūsų gražią planetą Žemę. Tai gali būti iš Lego kaladėlių sukonstruotas miškas ar parkas, o gal iš plastiko buteliukų kamštelių sukurtas saulėlydis… Fantazijai nėra ribų!

Siųsdami darbus nurodykite: įstaigos ir grupės pavadinimą arba vaiko vardą (kuris kūrė), jei yra, darbo pavadinimą. Visi atsiųsti darbai bus patalpinti ir viešinami elektroniniame albume, kurį galės parsisiųsti bet kuris iš dalyvavusių vaikų, darželio darbuotojų ar tėvų.

Darbus siųsti iki birželio 2 d. el. paštu klaudija@robo-labas.lt

________________________________________________________________________________________________

 

 

Dėkojame dalyvavusiems Panevėžio lopšelių – darželių vaikams, auklėtojoms bei tėveliams. Elektroninę knygelę su visais darbais Pasaulinei aplinkos apsaugos dienai paminėti galite peržiūrėti čia.

 

 

 

 

 

2 – 6 klasių mokiniams:

Birželio 5 d. 10 val. vyks nuotolinė „Debesų ganyklos“ edukacija „Aš – ekokarys“ bei specialus „RoboLabas“ žaidimo pristatymas. Rekomenduojama 2–6 kl. mokiniams.

Daugiau apie edukaciją:

AŠ – EKOKARYS

Edukacinė pamoka „Aš – EKOkarys“ skirta moksleivių žinioms apie klimato kaitą pagilinti ir jų vartojimo įpročiams keisti. Vaikai sužinos, kas atsitinka atliekoms, kurios nėra rūšiuojamos, kaip jos gali patekti į mūsų organizmą; kaip reikia tinkamai rūšiuoti atliekas, kas yra saikingas vartojimas, kaip gyvena žmonės, kurie beveik nieko neišmeta; kaip panaudotus daiktus prikelti antram gyvenimui.

7 – 12 klasių mokiniams:

Birželio 5 d. 11 val. edukacija „Planas B“ bei trumpas pokalbis su ,,RoboLabiečiu” Dovydu, kuriam kilo mintis sukurti CO2 perteklių atpažįstančią striukę. Rekomenduojama vyresniųjų klasių moksleiviams (7-12 kl.)

PLANAS B

„Planas B“ – edukacija ekologijos tema vyresniųjų klasių mokiniams. Jos metu mokiniai ne tik susipažins su žmogaus daroma žala (virtuliai lankysis Černobylyje, stebės vandenynų užterštumo pasekmes), bet ir susipažins su jaunimo iniciatyvomis, naujais ekologijos šalininkų judėjimais, gyvenimo be atliekų filosofija.

 

Registracija į edukacijas:

Norite dalyvauti? Registruokitės iki birželio 3 d. ir renginio išvakarėse pasidalinsime nuotolinės transliacijos nuoroda.
Numatoma nuotolinės edukacijos trukmė – 45 min. Prieš nuotolinį susitikimą visus dalyvius prašome susipažinti su PRC „RoboLabas” VIRTUALAUS BENDRAVIMO IR DARBO TAISYKLĖMIS

Registracija į „Aš – EKOkarys” (2-6 kl.):  https://bit.ly/2LSpvBI

Registracija į „Planas B” (7-12 kl.):  https://bit.ly/3goco9E

Edukacijų partneris

„Debesų ganyklos“ – pristatančios unikalaus turinio, kultūros paso patvirtintas edukacijas įvairių klasių mokiniams.

Edukacijų rėmėjas

„Roquette Amilina“ –„Roquette“ grupės įmonė – viena iš 3 didžiausių gamybos bendrovių Šiaurės Europoje, iš kviečių biorafinavimo būdu išgaunanti augalinės kilmės produktus maisto ir industrijos sektoriams.

 

Informacinis plakatas „Planas B”

Informacinis plakatas „Aš – EKOkarys”