Informacija dėl mišraus ugdymo

Informacija dėl mišraus ugdymo

Mieli tėveliai, atsižvelgdami į Jūsų išsakytą pageidavimą, nuo gruodžio 1 d. PRC ,,RoboLabas” neformaliojo švietimo užsiėmimai bus organizuojami mišriu būdu: kas antrą savaitę mokytoja(-s) dirbs su ne daugiau kaip 5 mokiniais kontaktiniu būdu PRC ,,RoboLabas” patalpose, likusiems grupės mokiniams tuo metu bus skiriamos nuotolinės užduotys Teams arba SeeSaw aplinkose.

Lapkričio 30 d. – Gruodžio 4 d. mišriuoju būdu pradės dirbti dalis šių grupių mokinių:

  • Pirmadienį: RK-3
  • Antradienį: RT-2, RN-2, RNV-2.1, RNV-2.2
  • Trečiadienį: RT-3, RN-3
  • Ketvirtadienį: RN-5, RK-7
  • Penktadienį: RNV-1.1

 

Apie tai, kurie mokiniai kviečiami atvykti į kontaktinį darbą tėvai bus informuoti asmeniškai elektroniniu laišku.

 

Siekiant užtikrinti visų saugumą ir laikantis Valstybės operacijų vadovo nurodymų prašome susipažinti su bendrosiomis taisyklėmis:
  1. Siekiant užtikrinti grupių izoliacijos principą į užsiėmimą mokinys turi atvykti konkrečiu grupės veiklos pradžios laiku. Atvykus anksčiau gali tekti palaukti už durų, kol bus dezinfekuojamos patalpos ir priemonės;
  2. Atvykus į PRC ,,RoboLabas” mokiniams bus matuojama temperatūra; nustačius, kad vaikui pasireiškė ūmių viršutinių kvėpavimo takų infekcijų požymiai (pvz., karščiavimas (37,3 °C ir daugiau), kosulys, pasunkėjęs kvėpavimas ir pan.), vaikas nedelsiant bus atskirtas nuo kitų vaikų, o apie vaiko sveikatos būklę informuoti jo tėvai (globėjai, rūpintojai). 
  3. Mokiniai turės dezinfekuoti rankas dezinfekciniu skysčiu arba dezinfekcinėmis servetėlėmis (šiomis priemonėmis aprūpins PRC ,,RoboLabas”);
  4. PRC ,,RoboLabas” patalpose vyresniems nei 6 metų asmenims privaloma dėvėti nosį ir burną dengiančias kaukes. Kaukėmis vaikams pasirūpina tėveliai. Kaukių leidžiama nedėvėti neįgalumą turintiems asmenims, kurie dėl savo sveikatos būklės kaukių dėvėti negali ar jų dėvėjimas gali pakenkti asmens sveikatos būklei (rekomenduojama dėvėti veido skydelį)
  5. Tiek užsiėmimų metu, tiek prieš ar po jų tėveliai (globėjai) ar kiti vaiką atlydėję asmenys privalo laukti ne PRC ,,RoboLabas” patalpose.